MENTOŘI

ELLA A MAREK

CIESLAROVI


Jsme manželé 22 let a radost nám dělají čtyři děti (Timotej 18 let, Rebeka 15 let, Kristian 10 let a Samuel 6 let).

Od studentského věku jsme se snažili o to, aby naše životní profese byla spojená s něčím, v co věříme a v čem vidíme smysl. 

Delší dobu jsme se věnovali stavební činnosti a bankovnictví, ale nyní se naplno věnujeme mentorinku a organizování víkendu Outback. 

První tři roky našeho manželství byly bouřlivé a náš vztah se téměř rozpadnul. V té době nám chyběla pomoc někoho, kdo by nás vedl, ukázal nový směr, naučil nových věci, vedl v procesu odpuštění a uvědomění si klíčových věci, které vedou ke zdravému vztahu. Díky Bohu naše manželství obstálo a nejen to! Začali jsme se zaměřovat na proměnu sebe sama a nastartovalo nové období uzdravení a trvalé proměny. Toto období nebylo jednoduché ale přineslo do našeho života naději a věříme, že pokud je vůle, je i cesta. 

Dnes můžeme z našich zkušenosti čerpat a předávat to dál. Před 10 lety jsme si uvědomili, že tato oblast nám leží na srdci a chceme se tomu věnovat naplno. Prošli jsme školením mentorinku a dodnes se v tomto oboru vzděláváme a pomáháme ostatním dosáhnout cíle mít zdravé a spokojené manželství.

Každý rokem projde skrze naši službu několik desítek párů. Jsme tu pro každého, kdo má vůli a chuť pracovat na zdravém manželství. Někdy stačí málo, aby se věci začaly měnit. Někdy je naopak zapotřebí hodně pokory a sebezapření. V každém případě to ale STOJÍ ZA TO!

Lidé někdy vyhledávají naši pomoc příliš pozdě a proces uzdravení je pak dlouhý nebo i neúspěšný. Je důležité nebát se, ale vyhledat pomoc včas! Problémy, které se neřeší a odkládají přinášejí jen další problémy a zranění. Prevence a včasné řešení krize je cestou jak si udržet zdravé a šťastné manželství. 

Dá se žit ve zdravém manželském vztahu! Zkuste se o tom sami přesvědčit ...